Irena Pacholewska-Urgacz

radca prawny

Jestem radcą prawnym, moda to moja wielka pasja. A ten blog to połączenie tych dwóch światów.
[Więcej >>>]

Umów się na konsultację

Audyt twojego sklepu odzieżowego w internecie

Która marka modowa nie sprzedaje dzisiaj przez Internet?

 

Nie da się ukryć, że zdecydowana większość firm z branży fashion po prostu działa w Internecie. 

Jeśli zatem również i Ty sprzedajesz produkty swojej marki w sklepie odzieżowym przez Internet lub dopiero zamierzasz to zrobić to koniecznie sprawdź, czy robisz to prawidłowo. 

Dzięki mini audytowi Twojego sklepu internetowego dosłownie w parę minut sprawdzisz czy Twój sklep spełnia wymogi prawne. Po samodzielnym przeprowadzeniu tego mini audytu będziesz wiedzieć: 

  • jakie dokumenty powinny znaleźć się na stronie Twojego sklepu, 
  • o czym powinnaś informować swoich klientów, 
  • kiedy i na co potrzebujesz zgody swoich klientów, 
  • a także ewentualnie co potrzebujesz dodatkowo sprawdzić lub zmienić.

Zamiast godzinami szperać w Internecie, dostaniesz od mnie najważniejsze informacje w pigułce, które możesz wykorzystać od zaraz. 

Wystarczy, że podasz swój adres mailowy, a pocztą elektroniczną wyślę Ci link do pobrania mini audytu twojego odzieżowego sklepu internetowego, za pomocą którego możesz samodzielnie sprawdzić czy w Twoim sklepie internetowym od strony prawnej wszystko jest tak, jak należy. 

Zostawiając swój adres mailowy będziesz otrzymywać ode mnie również informacje o nowych wpisach na blogu. Jeśli jednak zmienisz zdanie to w każdej chwili możesz się wypisać. 

Pamiętaj też, aby zapisie potwierdzić subskrypcję. Tylko wtedy otrzymasz ode mnie obiecaną wiadomość i mini audyt. Przykro mi, ale zdarza się, że moje maile lądują w spamie. Gdyby zatem mój mail do Ciebie nie dotarł, sprawdź folder spam.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Irena Pacholewska-Urgacz
radca prawny