Irena Pacholewska-Urgacz

radca prawny

Jestem radcą prawnym, moda to moja wielka pasja. A ten blog to połączenie tych dwóch światów.
[Więcej >>>]

Umów się na konsultację

Irena Pacholewska-Urgacz06 sierpnia 2021

Moda na prawo

3, 2, 1 ….start!

Dziś 6 grudnia. Do grzecznych dzieci dziś przychodzi Mikołaj, a ja zrobiłam sobie (no i mam nadzieję, że Tobie trochę też) prezent sama i ruszam z moim nowym blogiem Moda na prawo.

Moda na prawoModa na prawo to takie moje kolejne dziecko. Jak możesz przeczytać w zakładce O mnie moda to moja pasja, która trwa nieprzerwanie od czasów dzieciństwa. Długo myślałam, jak połączyć ją z prawniczym światem.

Aż w końcu życie znalazło odpowiedź i wpadłam na pomysł, aby prowadzić bloga prawniczego dla właścicieli i właścicielek polskich brandów modowych. Czyli pomysł na Modę na prawo. W natłoku codziennych spraw nie było łatwo znaleźć mi czas na realizację tego pomysłu, ale w końcu voilá i jest!

Chcę, żeby Moda na prawo była miejscem, w którym znajdziesz praktyczne informacje na tematy prawne ważne dla Twojej branży. Żeby dzięki informacjom uzyskanym na blogu Twój biznes będzie kwitł i się rozwijał. Żeby Moda na prawo była forum wymiany doświadczeń i wiedzy.

Dlatego bardzo zależy mi na tym abyś dzieliła i dzielił się swoimi przemyśleniami i obserwacjami w komentarzach. Dzięki temu będziesz mieć realny wpływ na to o czym będę tu pisać! Sama jestem ciekawa, gdzie nas to wspólnie zaprowadzi 🙂

Dlatego serdecznie zapraszam Cię nie tylko do czytania, ale równie mocno do komentowania.

A jeśli chcesz poznać mnie lepiej, aby wiedzieć kto stoi za treściami na blogu, to koniecznie zajrzyj do zakładki O mnie i na mój profil na Instagramie @modanaprawo .

Do przeczytania!
Irena Pacholewska-Urgacz

Photo by Mika Baumeister on Unsplash

Komentarze (0)

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Irena Pacholewska-Urgacz

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez LAW FIRST Irena Pacholewska-Urgacz Kancelaria Radcy Prawnego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez LAW FIRST Irena Pacholewska-Urgacz Kancelaria Radcy Prawnego w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

    Następny wpis: